Praktinė paskaita „STEAM panaudojimo galimybės ikimokykliniame ugdyme“

2020 m. kovo 6 d. lopšelio-darželio pedagogai dalyvavo VŠĮ „Edukateka“ projektų vadovės Dovilės Naujokaitės praktinėje paskaitoje. Lektorė supažindino su STEAM veikla – visame pasaulyje garsia praktika, kuri jungia gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką. STEAM veikla leidžia vaikams aktyviai tyrinėti pasaulį ir mokytis konstruojant bei eksperimentuojant. Praktinės veiklos metu pedagogai komandose planavo, montavo, konstravo, eksperimentavo, išbandė savo gebėjimus, kurdami įvairius statinius.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems