PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS UGDYTINIŲ NUOTOLINĖ VIKTORINA „AR PAŽĮSTI SAVO ŠALĮ?“

2023 m. vasario 15 d. 10.00 val. Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“ dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Vaikystė“ organizuotoje socialinių partnerių („Bitė“, „Gintarėlis“) priešmokyklinio amžiaus ugdytinių nuotolinėje viktorinoje „Ar pažįsti savo šalį?“. Viktorinos metu dalyviai minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Ruošiantis viktorinai vaikai smalsavo ir domėjosi: „Kokios spalvos sudaro mūsų trispalvę, ką jos reiškia?“ „Kas vaizduojame mūsų valstybės herbe?“
„Kas valdo mūsų šalį?“ „Kokia ilgiausia Lietuvos upė? „Kokiame mieste stovi Gedimino pilis?“ „Kas sukūrė Lietuvos himną?“ „Kokiame mieste įsikūręs jūrų uostas?“ „Kokia jūra skalauja mūsų krantus?“ „Kokie mūsų artimiausi kaimynai?“

Renginio pradžioje vaikai ir mokytojos Lietuvą pasveikino daina „Daina apie Lietuvą“ – muzika, žodžiai R. Girkontaitės. „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai Lietuvai deklamavo U. Pranckevičiūtės eilėraštį „Mano Lietuva“.

Dalyvaudami viktorinoje vaikai domėjosi savo šalimi, jos istorija, pasitikrino žinias apie gimtojo krašto gamtą, amatus, simbolius, įžymius žmones ir miestus. Į klausimus vaikai atsakinėjo naudodami „Kahoot“ programėlę.

Dalyvavimas renginyje padėjo vaikams ugdytis socialinius įgūdžius, mokytis apibendrinti ir įvertinti savo bei visos komandos darbo rezultatus.

Džiaugiamės II-ąja prizine vieta ir didžiuojamės būdami savo krašto dalimi.