Meniu

PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS UGDYTINIŲ NUOTOLINĖ VIKTORINA „AR PAŽĮSTI SAVO ŠALĮ?“

2021 m. kovo 10 d. 10.00 val. Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“ dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Vaikystė“ organizuotoje socialinių partnerių („Bitė“, „Gintarėlis“) priešmokyklinio amžiaus ugdytinių nuotolinėje viktorinoje „Ar pažįsti savo šalį?“. Viktorinos metu dalyviai minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, sveikino savo šalį meniniais pasirodymais.

„Svirpliukų“ grupės ugdytiniai, auklėtojos ir meninio ugdymo mokytoja Lietuvą pasveikino lietuvių liaudies daina „Kur joji, Jonai?“. „Smalsučių“ grupės ugdytiniai ir auklėtojos Lietuvai skyrė K. Ivinskio eilėraščio „Lietuva“ eiles.

Dalyvaudami viktorinoje vaikai domėjosi savo šalimi, jos istorija, pasitikrino žinias apie gimtojo krašto gamtą, amatus, simbolius, įžymius žmones ir miestus. Į klausimus vaikai atsakinėjo naudodami „Kahoot“ programėlę.

Dalyvavimas renginyje padėjo vaikams ugdytis socialinius įgūdžius, mokytis apibendrinti ir įvertinti savo bei visos komandos darbo rezultatus.

Viktorinos organizatoriai kiekvieną dalyvį apdovanojo medaliu, knygute ir stalo žaidimu „Šiauliai“.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems