Meniu

PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS UGDYTINIŲ NUOTOLINĖ VIKTORINA „MES LIETUVOS VAIKAI“

2022 m. vasario 15 d. 10.00 val. Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“ dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Vaikystė“ organizuotoje socialinių partnerių („Bitė“, „Gintarėlis“) priešmokyklinio amžiaus ugdytinių nuotolinėje viktorinoje „Mes Lietuvos vaikai?“. Viktorinos metu dalyviai minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Ruošiantis viktorinai vaikai interviu metu atsakinėjo į klausimus apie savo šalį: kodėl Lietuvoje gyventi gera? Kas jiems Lietuvoje brangu? Kas Lietuvoje juos džiugina? Kaip atrodo, apie ką pagalvojus norisi šypsotis? Ko labiausiai pasiilgsta žmonės išvykę iš Lietuvos?

Dalyvaudami renginyje „Svirpliukų“ grupės ugdytiniai, auklėtojos ir meninio ugdymo mokytoja Lietuvą pasveikino daina „Čia mūsų namai“ (Muzika – R. Janušo, žodžiai – M. Budraičio). „Smalsučių“ grupės ugdytiniai ir auklėtojos Lietuvai skyrė E.Tolvaišienės dainą „Ten ir aš“.

Dalyvaudami viktorinoje vaikai domėjosi savo šalimi, jos istorija, pasitikrino žinias apie gimtojo krašto gamtą, amatus, simbolius, įžymius žmones ir miestus. Į klausimus vaikai atsakinėjo naudodami „Kahoot“ programėlę.

Dalyvavimas renginyje padėjo vaikams ugdytis socialinius įgūdžius, mokytis apibendrinti ir įvertinti savo bei visos komandos darbo rezultatus.

Viktorinos organizatoriai kiekvieną grupę apdovanojo padėka ir žurnaliuku „Penki“.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems