Meniu

PRINCŲ IR PRINCESIŲ DIENA

Baigiantis mokslo metams, gegužės 30 d., grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai išsiruošė papramogauti. Iškeliavome į Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių (Gvazdikų takas 8). O ten mūsų jau laukė nuostabiausios bibliotekininkės. Pirmiausia grąžinome pasiimtas knygas naudodamiesi savitarnos aparatu. Tada buvom pakviesti pasiklausyti pasakojimo, kas gi yra tos princesės ir princai, kur ir kaip jie gyvena. Supratome, kad daugiausia šių veikėjų „gyvena“ pasakose. Apžiūrėjome nuostabiausias bibliotekoje esančias knygas apie princeses, prisiminėme Ledo šalies ir vandenų princesių vardus. Po to gaminomės karūnas, sudalyvavome fotosesijoje – sėdome į karaliaus sostą apsisiautę mantija ir laikydami rankoje skeptrą. Kaip bebūtų keista, – ne kiekvienas norėjo pasijaust ypatingu. Pasidarbavę žaidėme su lėlėmis, vartėme pačias gražiausias knygas. Tada aplankėme lėlių, aprengtų tautiniais kostiumais, kolekciją. Bibliotekininkė mums papasakojo, kad šią kolekcija Šiaulių savivaldybė nupirko iš vienos Šiaulių miesto mokytojos.
Svečiavimasis bibliotekoje ugdo vaikų socialinius, sakytinės kalbos įgūdžius. Vaikai mokosi mandagaus, pagarbaus bendravimo su suaugusiaisiais, orientuotis netoli ugdymo įstaigos esančioje erdvėje – kai kurie jau žino kelią į šią biblioteką.
Džiaugiamės turėdami visai netoliese esančia biblioteka ir nuostabiomis ten dirbančiomis moterimis, kurios taip noriai priima mažuosius „skaitytojus“.
 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“