Meniu

Projektas „Aš labai myliu Lietuvą“

2022 m. vasario 14-18 d. lopšelio-darželio grupėse buvo vykdomas projektas „Aš labai myliu Lietuvą“. Projekto tikslas ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tautiškumą, patriotiškumą, meilę savo kraštui. Pilietiškumo daigelius reikia ne tik pasodinti, bet ir auginti, brandinti kas dieną. Kiekvienas iš mūsų suprantame, kad valstybę kuriame MES ir ji tokia, kokios visi esame verti. Stenkimės, kad būtų gera čia gyventi, kurti, dirbti ir mylėti. Mes visi kartu turėjome išskirtinę galimybę švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, būti pilietiški, išreikšti savo meilę bei pagarbą gimtajam kraštui. Projektu metu buvo vykdomos veiklos: „Aš gyvenu Lietuvoje“, „Lietuvos simboliai“, „Mano gimtasis miestas – Šiauliai‘, „STEAM veiklos – trispalvė kitaip“. Lietuvos Valstybės atkūrimo diena paminėta papuošiant lopšelio-darželio medžius vaikų padarytomis trispalvėmis širdelėmis.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“