Meniu

PROJEKTAS „SEKU SEKU UKRAINIEČIŲ LIAUDIES PASAKĄ“

         2023 m. kovo 1 d. – kovo 31 d. lopšelyje-darželyje „Voveraitė“ vykdomas projekto „Seku seku ukrainiečių liaudies pasaką“ II etapas „Aš mažasis aktorius“. Ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių ugdytiniai, mokytojos II-ojo etapo metu ugdėsi rašytinę, sakytinę bei meninę kompetencijas. Kopijavo ir išvedžiojo pasakų pavadinimus, veikėjų vardus, susikurtų burtažodžių žodžius. Grupėse klausėsi mokytojų sekamų ukrainietiškų liaudies pasakų, patys savais žodžiais jas sekė. Vaikai rinkosi savo mėgstamiausios pasakos veikėjus, dalijosi vaidmenimis. Kalbėjosi apie pasakų veikėjus, išskyrė, kuriuo norėtų būti, nurodė, kodėl juo žavisi. Mokėsi veikėjų kalbos, atkūrė veikėjų žodžius (intonacijas), kūno judesius, elgseną, mimiką. Improvizavo, vaizdavo pasakos veikėjus, laisvai ir išraiškingai vaidino pasakų siužetą. Fantazavo, įsivaizdavo, kaip pasakų veikėjai elgtųsi atsidūrę kitose pasakose. Kūrė dekoracijas, remdamiesi STEAM metodais. Muzikinių veiklų metu klausėsi ukrainiečių liaudies muzikos, susipažino su įvairaus
tempo, skambėjimo muzika, dainavo pasakų muzikinius intarpus.

          Kovo 31 d. vaikus grupėse aplankė „Elnias“ iš pasakos „Karalius liūtas“. Vaikai ir mokytojos pristatė savo inscenizuotas pasakas-vaidinimus: „Pirštinė“, „Apie Šaltį, Saulę ir Vėją“, „Katinėlis ir Gaidelis“, „Ropė“, „Sesutė laputė ir brolelis vilkelis“ ir „Laputė, katinas, vilkas, lokys ir šernas“.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems