Meniu

Projektas „Sveikata visus metus“

Kovo mėnesio užduotis: Grūdinimas: kas tai, kuo naudingas? Grūdinimas — tai organizmo imuninės sistemos stiprinimas. Grūdinami vaikai rečiau serga, o susirgę lengviau ir greičiau pasveiksta. Vaikai išbandė vandens procedūras. Vandens procedūros labai naudingos. Jos gerina širdies darbą, kraujo apytaką, didina baltųjų kraujo ląstelių kiekį, sumažina peršalimo grėsmę. Grūdintis vandeniu reikia pamažu. Patartina pradėti nuo kūnui malonios vandens temperatūros (25–30 °C) ir pratintis prie šalto vandens (10–15 °C). Iš pradžių reikia grūdintis trumpesnį laiką, o paskui pamažu grūdinimosi laikas ilginamas. Balandžio mėnesio užduotis: Juokas-vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis. Juokas ir šypsena veide siunčia pozityvius signalus smegenims. Juokas: mažina skausmą, stipriną imunitetą, mažina stresą, suteikia energijos. Gegužės mėnesio užduotis: Daugiau judėsi-sveikiau gyvensi. Vaikai išbando įvairias fizinio aktyvumo veiklas. Ugdytiniai išbandė ėjimą šiaurietiškomis lazdomis. Jo metu rankomis, kojomis ir viršutine kūno dalimi atliekamų judesių dėka aktyviai dirba iki 90% visų žmogaus kūno raumenų. Šis ėjimo būdas gerokai efektyvesnis už įprastą vaikščiojimą be lazdų, nes išnaudojamos ne tik kojos, bet ir rankos bei viršutinė kūno dalis.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems