Meniu

Paroda „Rudens išdaigos”

Spalio 4 – 8 d. lopšelyje-darželyje buvo vykdomas projektas “Vaisių ir daržovių nauda sveikatai”. Tėvelius pakvietėme smagiai praleisti laiką kuriant kartu su vaiku ir pagaminti darbelius iš gamtos gėrybių parodai “Rudens išdaigos”.
Smagu, kad tėveliai aktyviai dalyvavo surengtoje parodoje. Darbeliai buvo įdomūs, išradingi. Sukurti vaikų ir tėvelių darbeliai iš įvairiausių rudens gėrybių, nustebino visus panaudotų medžiagų įvairove, vaizduote, kūrybiškumu bei išradingumu. Po parodėlės vaisiai ir daržovės buvo išrūšiuotos ir išvežtos gyvuliams maitinti. 

Dėkojame mokytojoms, ugdytiniams bei jų tėveliams už puikiai ir išradingai pagamintus rudens gėrybių eksponatus!

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“