Meniu

„Ratilo raštai raštuoti“

Balandžio 8 d. 9.15 val. ,,Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai iškeliavo  į Šiaulių kultūros centrą, kuriame 10 val. vyko edukacija ,,Ratilo raštai raštuoti“. Iš darželio išvykome miesto autobusu, mokėmės, kaip reikia elgtis autobusų stotelėje, viešajame transporte. 

Šiaulių kultūros centre vaikai susipažino su tradiciniu lietuvių amatu – audimu, sužinojo audimo istoriją,  aptarė audinių spalvas, etnografinio žemaitės kostiumo subtilybes, galiausiai pirštukais audė margaspalvius kilimėlius. 

Žemaitės kostiumu buvo aprengta mokytoja Rūta. Vaikai išmoko, kaip vadinasi tautinio kostiumo dalys. 

Grįžome emociškai pakylėti, nes kai kurie vaikai labai retai važinėja miesto autobusais. Nors kilimėlį nusiausti nebuvo lengva, bet smagu, kad kiekvienas parsivežė namo savo darbelį – galės artimiesiems parodyti ir, jei norės, galės išsiardyti ir iš naujo nusiausti. Labai dėkingi už pagalbą lydint vaikus Žemynos mamai Ievai. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems