Meniu

Renginyje „Slaptažodis Šiauliai 785”

Šiaulių lopšelio-darželio „Voveraitė“ priešmokyklinių grupių „Svirpliukai“, „Smalsučiai“ ugdytiniai ir auklėtojos 2021 m. rugsėjo 10 d. 10.00 val. dalyvavo Šiaulių Gegužių progimnazijos organizuojamame renginyje „Slaptažodis Šiauliai 785“. Dalyviai renginio metu ant grindinio kreidelėmis piešė savo miesto vardo simbolį – „saulę“. Ant drobės vaikai tapė savo lopšelio-darželio simbolį – „Voveraitė“. Daug emocijų vaikai patyrė žaisdami futbolą, estafetes, dainuodami, šokdami, spalvindami Šiaulių miesto lankytinas vietas. Renginio pabaigoje vaikai pasidarė savo grupės emocijų veidukų plakatą, įsiamžino save, nupiešdami ant popierinio kilimo. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“