Meniu

Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM kūrybinių darbų fotografijų paroda „DRUGIAI – DRUGELIAI“

„Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai daug laiko leido lauke, tyrinėjo drugelius. Grupėje susipažino su drugių rūšimis, jų vystymosi ciklais. Aptarė, kaip nereikia elgtis su jais, kaip reikia juos saugoti.  Tuomet bendru darbu sukūrė didelį drugelį savo grupėje iš antrinių žaliavų bei žaisliukų. Išmatavo jį žingsniais bei pėdomis. Mokėsi skaičiavimo ir matavimo, vystė bendradarbiavimo įgūdžius. Džiaugėsi savo darbu. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“