Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtuali nuotraukų paroda „Mano svajonių namas“

„Voveriukų“ grupės vaikai kartu su auklėtojomis J. Kaciuceviče ir S. Vitkauskiene dalyvauja Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ organizuojamoje respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualioje nuotraukų parodoje „Mano svajonių namas“.  Parodos tikslas – skatinti vaikų pažintinę raidą, tikrovės reiškinių pažinimą, techninį mąstymą, sudaryti galimybę atsiskleisti vaikų kūrybiškumui, iniciatyvumui, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus, ugdyti problemų sprendimo įgūdžius, patirti mokėjimo mokytis džiaugsmą. Vaikai aktyviai tyrinėjo daiktus, priemones, stebėjo, kas ir kaip veikia. Sprendė inžinerinius klausimus, eksperimentavo bei konstravo namus panaudojant įvairias medžiagas (lego, duplo konstruktoriai, lankstiniai, gamtinės ir antrinės medžiagos ir kt.). Auklėtojos fiksavo linksmas bei įsimintinas akimirkas. Parodai buvo pateikti STEAM veiklose sukurtų namų, su besišypsančiais jų kūrėjais, koliažai.