Meniu

RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ VAIKŲ, TĖVŲ IR MOKYTOJŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „MAGIŠKAS EGLUTĖS ŽAISLIUKAS“

Laukdami Kalėdų ir matydami kaip aplink puošiama aplinka, „Pelėdžiukai“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytoja Sandra Vitkauskiene, nusprendė sukurti savo žaisliuką iš antrinių žaliavų. Dėliodami spalvotus kamštelius, vaikai juos skaičiavo, įvardino kamštelių spalvas,  mokėsi bendradarbiauti kūrybinio proceso metu. Sukūrus žaisliuką vaikai džiaugėsi jo dydžiu, o jo ilgį bei plotį išmatavo žingsniais.  Savo darbo rezultatu  norėjo pasidalinti su kitais, todėl nusprendė sudalyvauti Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas“ organizuojamoje respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir mokytojų kūrybinių darbų parodoje „Magiškas eglutės žaisliukas“.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“