Meniu

RESPUBLIKINĖ SEPTYNIOLIKTOJI VAIKŲ IR JAUNIMO GIESMIŲ ŠVENTĖ „GIESMIŲ PYNĖ MARIJAI“

Švenčiausiosios Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje gegužės 24 dieną šventomis Mišiomis prasidėjo jau septynioliktoji vaikų ir jaunimo giesmių šventė „Giesmių pynė Marijai“. Šventės įkvėpėjas ir globėjas Jo Ekscelencija Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir klebonas Gintaras Jonikas pasveikino šventės dalyvius, svečius ir kartu įsijungė į giesmių pynę.

Giesmių šventėje dalyvavo iki 700 dalyvių: Šiaulių apskrities bendrojo lavinimo mokyklų, muzikos mokyklų, gimnazijų mokiniai, vaikų lopšelio – darželio auklėtiniai, Šiaulių vyskupijos jaunimo chorų vaikai ir jaunimas. Prie mažųjų giesmininkų choro prisijungė ir mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo grupės „Svirpliukai“ ugdytiniai.  „Mažųjų choras giedojo tris nuostabias giesmeles. Vaikai buvo asmeniškai pakalbinti ir palaiminti  Jo Ekscelencijos Šiaulių vyskupo Eugeniaus Bartulio.

Meninio ugdymo mokytoja Diana Polekienė.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems