Meniu

RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ IR PEDAGOGŲ KŪRYBINIS PROJEKTAS „ANT BALTO DEBESĖLIO SĖDĖJO ANGELIUKAS“

„Voveriukai“ ir „Pelėdžiukai“ grupių vaikučiai su savo sukurtais angeliukais sudalyvavo Klaipėdos lopšelio-darželio „Du gaideliai“ organizuojamame respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pedagogų kūrybiniame projekte „Ant balto debesėlio sėdėjo angeliukas“.

Vaikai angeliukus gamino pagal savo amžių – vyresni „Voveriukai“ spalvino pieštukais, kirpo ir atlenkė sparnelius, tuomet pasirinkę mėgiamą spalvą priklijavo bei su snaigėmis išdekoravo. Mažesni „Pelėdžiukai“ tik bandė spalvinti, mokytojos padedami kirpo ir lankstė bei klijavo. Pabaigus darbelius vaikai jais papuošė savo grupę. Tuomet ugdytiniai vienas kitam tylomis palinkėjo šilumos, gerumo ir meilės. Tikros ir nesumeluotos.

Greitai ateis Kalėdų naktis, kai ir vėl pasauliui užgims Atpirkėjas. Tuomet ateis pats geriausias metas atleisti tiems, kuriems niekada nemanei, jog sugebėsi… Tegul baltas Kalėdų angelas į kiekvienus namus atneša meilę, šilumą, gerumą. Juk gerumas daro stebuklus!

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems