RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ INŽINERINIŲ-KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ PROJEKTAS ,,NAMELIS AUGINTINIUI. INKILĖLIS PAUKŠTELIUI”

     Šiaulių lopšelyje-darželyje ,,Voveraitė“ 2022 m. nuo balandžio 1 d. iki gegužės 1 d. buvo vykdomas respublikinis STEAM projektas ,,Namelis augintiniui. Inkilėlis paukšteliui“, kuriame dalyvavo šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos.

     Gyvename technologijų amžiuje, kai vaiką jau tampa sunku kuo nors sudominti. STEAM galimybės ir netikėčiausios priemonės padeda sužadinti vaiko domėjimąsi jį supančiu pasauliu. Prisilietimas prie gamtos vaikui atveria daugybę galimybių. Jis jaučiasi laisviau, spontaniškai žaidžia, tyrinėja, eksperimentuoja, tampa kūrėju ir atradėju. Gamta – visapusiška vaiką ugdanti aplinka. Jos cikliškumas ir nuolatinė kaita vaikui leidžia išgyventi vis naujų patirčių, skatina jo domėjimąsi, smalsumą, savęs bei pasaulio pažinimą. Gamta padeda sukurti vaizduotę žadinančią aplinką, kuri lavina visus vaiko pojūčius. Čia jis gali pajusti vėjo gūsį, paukščio plunksnos kutenimą, išgirsti lietaus barbenimą, paukščių balsus, užuosti pavasario gaivą, gėlių skleidžiamą aromatą, paragauti ar pirštais perbėgti žemę, augaliją ir taip suprasti ne tik gamtos, bet ir savo vidinį pasaulį, ugdytis gyvenimo įgūdžius. Todėl projektinių veiklų metu kvietėme pažvelgti į gamtą smalsaus vaiko akimis, atrasti  jos ugdančią naudą. Projektu buvo siekiama dalintis gerąja darbo patirtimi, kaip integruojamos STEAM veiklos į vaikų ugdymo procesą.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems