Meniu

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų inžinierinių-kūrybinių dirbtuvių projektas „Laisvės skrydis“

Tu paversk mane vėju, duok man galią pakilti!

Nestabdyk, nelaikyk!

Noriu dar greičiau kilti, laisvės skrydį pajausti.

Savo paukščio sparnais nuo dangaus iki žemės,

Savo gimtąją šalį, prisiglaust, apkabinti.

 

        Siekiant įprasminti Lietuvos istorines datas, kilo graži iniciatyva surengti respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir mokytojų inžinierinių-kūrybinių dirbtuvių projektą „Laisvės skrydis“. Šiuolaikinėmis technologijomis paremtas pažinimas padėjo kiekvienam vaikui prisiliesti prie savo tautinės tapatybės, sužadino domėjimąsi jį supančiu pasauliu, tautos istorija. Dalyviai pasidalino gerąja darbo patirtimi,  integravo STEAM veiklas į ugdymosi procesą. Ugdytiniai tobulino technologinius, inžinerinius ir kūrybinius savo gebėjimus, stiprino kritinį  mąstymą, įgijo problemų sprendimo įgūdžių.

        Kviečiame visus  nuo 2021 m. kovo 5 d. pasidžiaugti projekto ,,Laisvės skrydis“ eksponuojamomis  kūrybinių darbų nuotraukomis ir jų koliažais.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems