Meniu

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių ir bendruomenės narių virtualus šokių festivalis „Kaip mokam, taip šokam – 2022″

Priešmokyklinio ugdymo grupių „Smalsučiai“ (Goda, Gerda S., Evija, Adriana, Žemyna) ir „Svirpliukai“  (Henrieta, Ugnė, Ema, Greta, Vilanda) šokėjos dalyvavo virtualiame šokių festivalyje „Kaip mokam, taip šokam – 2022“. Mergaitės šoko ritminį – linijinį šokį „Oki doki“. Festivalio organizatoriai  – Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“.

Meninio ugdymo mokytoja Diana Polekienė

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems