Meniu

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualus liaudies dainų festivalis „IŠ DAINELIŲ IR DAINŲ VAINIKĄ LIETUVAI PINU“

2021m. vasario-kovo mėnesiais vyko Šiaulių lopšelio-darželio „Žirniukas“ organizuojamas respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualus liaudies dainų festivalis „IŠ DAINELIŲ IR DAINŲ VAINIKĄ LIETUVAI PINU“, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti. Jame dalyvavo mūsų darželio „Svirpliukų“ grupės dainorėlių ansamblis „Mažieji voveriukai“,  kur sudainavo lietuvių liaudies dainą „Kur joji Jonai?“ Dainorėliai buvo apdovanoti padėkomis.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems