Meniu

Respublikinis ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų olimpinis ugdymo projektas „Pupų pėdo olimpiečiai“

Šiaulių lopšelio – darželio „Voveraitė” vaikučiai iš „Pelėdžiukų” bei „Voveriukų” grupių kartu su mokytoja Sandra Vitkauskiene dalyvavo Šiaulių lopšelio – darželio „Pupų pėdas” organizuojamame olimpinio ugdymo projekte „Pupų pėdo olimpiečiai”. Projekto tikslas – vaikams diegti olimpines vertybes, principus ir kultūrą.  Projekto uždaviniai – skatinti vaikus būti fiziškai aktyviais; vykdyti sportinę, šviečiamąją veiklą formuojant visapusišką asmenybę. Vaikučiai išmoko šokį “Chocolate”, kurį vėliau mokytoja nufilmavo ir įkėlė į feisbuko grupę “Šok ir nesustok!“. Šokdami vaikai  lavino judrumą bei dėmesingumą, mokėsi judėdami neužgauti šalia stovinčio draugo.  Vaikams labai patiko ši pramoga, namo grįžo pilni gerų įspūdžių.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“