Respublikinis kultūrinis-edukacinis renginys „Su tėčiu po skėčiu. Sveikinimai iš namų“, skirtas tėvo dienai.

Šiaulių lopšelis – darželis „Voveraitė“ dalyvavo respublikiniame kultūriniame – edukaciniame renginyje „Su tėčiu po skėčiu. Sveikinimai iš namų“. Renginio tikslas – skatinti meilę ir pagarbą tėvui bei gimtajam žodžiui, ugdyti sceninę vaikų kultūrą. Renginio dalyviai siuntė sveikinimą – linkėjimą tėčiui, papildant jį piešiniu arba darbeliu. Vaikučiai mokėsi eilėraščius ir deklamavo juos vieni arba su grupe, sakė žodžius iš širdies, darbelius darė iš popieriaus, ant kaladėlių rašė savo pirmuosius žodžius tėčiui arba dėliojo žodį „Tėtis“.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems