Meniu

 Respublikinis  projektas „Aš ir muzika“

 Kauno lopšelis-darželis „Žingsnelis“  2023-03 mėn. organizavo respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų muzikinį specialiųjų ugdymosi poreikių ugdytinių projektą „Aš ir muzika“. Projektas skirtas ugdytinių su specialiaisiais ugdymosi poreikiais muzikiniams gabumams lavinti, meninės veiklos ir saviraiškos būdu didinti pasitikėjimą savimi, lavinti jo (jos) specialius gabumus ir meninės veiklos bei saviraiškos gebėjimus.

Projekte dalyvavo „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai ir atliko ritminį „Mažųjų batukų“ šokį.
Meninio ugdymo mokytoja Diana Polekienė, logopedė Inesa Sabaliauskienė, socialinė pedagogė Severija Gudaitienė.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems