RESPUBLIKINIS PROJEKTAS-FESTIVALIS „SKAMBA DAINOS LIETUVĖLĖJE – DAINUOJA MŪSŲ ŠEIMYNĖLĖ“

2022 m. balandžio 4 d. – gegužės 15 d. mūsų lopšelis-darželis „Voveraitė“ organizuoja virtualų respublikinį projektą-festivalį „Skamba dainos Lietuvėlėje – dainuoja mūsų šeimynėlė“.

Mūsų įstaigą atstovauja 2 kolektyvai ir skambėjo:

  • „Kodėlčiukų“ grupės vaikučių, mokytojų Vilmos ir Marinos atliekama daina „Lopšinė meškučiui“. Solistė Guoda Kuzaitė. Muzika Kelly Family, žodžiai Ž. Taurinskienės, teksto redagavimas D. Polekienės.

Dainos „Lopšinė meškučiui“ įrašas

 

  • Šiaulių lopšelio-darželio „Voveraitė“ bendruomenės vokalinio ansamblio: „Skruzdeliukų“ grupės mergaičių (Saulės, Henrietos, Emos, Vilandos, Ugnės), „Pelėdžiukų“ grupės mergaičių (Gerdos, Godos, Žemynos, Evijos) ir jų ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rūtos, socialinės pedagogės Redos, logopedės ir Gerdos mamos Inesos, atliekama daina „Lietūs, panašūs į žmones“ (žodžiai Juozo Erlicko, muzika Virginijos Žlabienės).

Abu kolektyvus paruošė meninio ugdymo mokytoja Diana Polekienė.

Dainos J. Erlickas „Lietūs, kaip žmonės“ įrašas

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems