Meniu

Rudenėlio šventė

2022-10-12 l/d „Voveraitė“ vyko Rudenėlio šventė. Vaikai kupini gerų emocijų dainavo daineles, žaidė muzikos žaidimus susijusius su rudens gerybėmis, rudeniu. Darželio vaikai ne tik šoko ir dainavo, bet ir atliko tam tikras užduotis: rinko obuolius, rovė morkas ir jas skaičiavo. Taip pat dalyvavo estafetėse: pasidalinę į komandas turėjo kuo greičiau pasiekti vietą kur sudėtos rudens gėrybės, įsidėti vieną svogūną ar bulvę ir sugrįžę prie savo komandos draugų perduoti kibirėli draugui. Tokiu būdu vaikai turėjo surinkti visą derlių.  Atlikus visas užduotis derlius buvo pristatytas Dėdei Rudenėliui ir Voveraitei. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems