Meniu

Rytmetys „Smalsučių raidelės“

2021 m. lapkičio 15 d. „Smalsučių“ grupės vaikai, auklėtoja ir logopedė pasitiko rytą pasisveikindami su savo vardo raidelėmis. Vaikai ieškojo savo vardo pirmosios raidės kortelės, pasakydami: Kristupas – „Labas rytas, K“, sudėdami jas ant stalo. Visi kartu vardijo raides kortelėse, sudėjo besikartojančių raidžių korteles į krūveles. Pasiskirstė į dvi grupes ir atliko garsinės analizės užduotis: galvojo žodžius, kurie prasideda rodoma raide, skiemenavo žodžius plodami; išdėliojo paveikslėlius su žodžiais, išskyrė jų pirmąjį garsą ir šalia paveikslėlio padėjo žodžius, ieškojo besikartojančių raidžių žodžiuose; į lankus sudėjo raidžių korteles, kurių dar nepavyksta įsiminti ar išgirsti žodžiuose, rašė jas.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems