Š.v. Velykų belaukiant

          Artėjanti džiugi pavasario šventė pakvietė vaikučius pasidžiaugti Velykų laukimu, paridenti margučių, prisiminti papročių. Vaikai visa savaitę iki Velykų turėjo ką veikti, nes reikėjo susipažinti su Velykų šventės tradicijomis, papročiais, žaidimais, kiaušinių marginimo būdais. Visi grupėse dainavo daineles, žaidė žaidimus, dalyvavo kiaušinių ridenimo ir nešimo estafetėse, bei kituose žaidimuose. Nebuvo pamirštas it STEAM ugdymas: atliko įvairiausius eksperimentus su virtais ir nevirtais kiaušiniais. Savaitės pabaigoje ant Velykų krūmo šakelių pakabino pedagogų, savo ir tėvelių pagamintus margučius.

Vaikus visa savaitę lydėjo džiugi pavasariška nuotaika ir šventės laukimas.

Su šv. Velykomis!

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems