Meniu

ŠALIES PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ UGDYTINIŲ KONFERENCIJA „DOSNIEJI MŪSŲ ŽOLYNĖLIAI“

2023 m. balandžio 20 d. 13.00 val. lopšelio-darželio priešmokyklinių ugdymo grupių „Svirpliukai“ (H. Giedrautytė, V. Juozaitytė, U. Kezminaitė, V. Limantas),  „Smalsučiai“ (E. Budreckytė, A. Būdvytytė, G. Būdvytytė, E. Kontautaitė,  Ž. Rodaitė, G. Sabaliauskaitė) ugdytiniai, mokytojos V. Onaitienė, V. Tvaskūnienė, meninio ugdymo mokytoja D. Polekienė, dalyvavo Šiaulių Gegužių progimnazijos organizuojamoje respublikinėje konferencijoje „Dosnieji mūsų žolynėliai“. Konferencijos tikslas – supažindinti su žinomiausiomis mūsų krašto vaistažolėmis ir jų teikiama nauda, pabrėžiant gamtos galių ir žmogaus būties darną. Renginio dalyviai jungėsi per virtualaus susitikimo „Zoom“ programą. Susitikimo metu klausėme organizatorių, progimnazijos direktorės sveikinimų, stebėjome virtualią mokinių darbų parodą, savo amžiaus grupėje išklausėme įvairiomis pateiktimis sukurtus pranešimus (pasakojimus, eilėraščius, pasakas, dainas, inscenizacijas ir kt.). Pristatėme savo video pranešimą –„Arbatos puodelis – sveikatos lašelis“ pagal inscenizuotą dainą „Virdulys“ (žodžiai V. Palčinskaitės, muzika G. Žilio).

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“