Meniu

Neužmirštuolė Lietuvos Gynėjams

2022 m. sausio 13 d. Šiaulių lopšelis-darželis ,,Voveraitė“ prisijungė prie visuotinės pilietinės atminimo akcijos laisvės gynėjų dienai paminėti ,,Atmintis gyva, nes liudija” bei iniciatyvos „Neužmirštuolė Lietuvos gynėjams“. Languose sužibo žvakelės – gyvybės, atminties, susikaupimo simbolis. Prisimindami sausio 13-osios įvykius vaikai statė trispalves pilis, kūrė televizijos bokštus, skaitė pasaką „Lietuvos sniegenos”, piešė piešinius.

Steam veiklų metu vaikai su mokytojomis kūrė neužmirštuoles iš siūlų, krepinio popieriaus, jogurto indelių, lego detalių, konstruktorių, plastikinių geometrinių figūrų, mozaikinių dėlionių.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems