SEU OLIMPIADA „DRAMBLYS“

Kovo 22-26 d. įstaigoje vyko „ Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“. Olimpiados tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą. Kartu su vaikais atliekant bendras užduotis stebėti socialinio emocinio ugdymo pažangą.

 Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, veiklų metu, ugdėsi 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius ir atsakingų sprendimų priėmimą.

Atliekamos užduotys skatino vaikų dalijimąsi, bendravimą ir bendradarbiavimą, mokymąsi vieniems iš kitų bei draugiškų santykių puoselėjimą.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems