Meniu

ŠIAULIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „VOVERAITĖ“ TARPTAUTINIS PROJEKTAS „PER ATLANTĄ“

      Šiaulių lopšelyje-darželyje „Voveraitė“ 2023 m. vasario-kovo mėnesiais buvo vykdomas tarptautinis inžinerinių-kūrybinių dirbtuvių STEAM projektas „Per Atlantą“, kuriame dalyvavo šalies ir užsienio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės. Projektas skirtas įamžinti S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 90-ąsias metines ir paminėti įsimintiną keliautojo A. Valujavičiaus iššūkį – irkline valtimi „Lituanica“ įveikti Atlanto vandenyną.
      Kūrybinių darbų sulaukėme iš Jungtinės Karalystės, Latvijos, Norvegijos, Šiaurės Airijos, bei 73 šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Gyvename technologijų amžiuje, kai vaiką sunku kuo nors sudominti. STEAM ugdymo galimybės ir netikėčiausios priemonės padeda sužadinti vaiko domėjimąsi jį supančiu pasauliu. Šiuolaikinėmis technologijomis paremtas pažinimas padeda vaikui prisiliesti prie savo tautinės tapatybės, sužadina vaiko domėjimąsi jį supančiu pasauliu, tautos istorija. Projekto dalyviai kūrybiškai iš įvairių
konstruktorių, gamtinės medžiagos, baldelių kūrė lėktuvus, oro balionus, laivus, valtis.
      Projektu siekėme dalintis gerąja darbo patirtimi, sužinoti, kaip integruojamos STEAM veiklos į vaikų ugdymo(si) procesą. Manome, kad įsitraukimas į STEAM veiklą dalyviams padėjo ugdytis technologinius, inžinerinius ir kūrybinius gebėjimus, stiprino jų kritinį ir kūrybinį mąstymą. Dėkojame ir džiaugiamės projekto dalyvių kūrybiškumu, išradingumu, išmaniais, spalvotais, originaliais darbais.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems