Meniu

ŠIAULIŲ MIESTO IKIMOKYKLINIŲ ĮSTAIGŲ SPORTO RENGINYS „KREPŠINIO FIESTA 2022“

2022 m. balandžio 20 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Voveraitė“ „Smalsučiai“, „Skruzdėliukai“, „Svirpliukai“ grupių ugdytiniai dalyvavo Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ ir Šiaulių Gegužių progimnazijos organizuojamame sporto renginyje „Krepšinio fiesta 2022“. Sporto renginio organizatorių tikslas ir uždaviniai: sutelkti ikimokyklinių įstaigų vaikus kartu žaisti ir varžytis krepšinio rungtyse; stiprinti vaikų sveikatą, ištvermę, atkaklumą, drąsą; ugdyti draugiškumą, pagarbą, toleranciją; populiarinti krepšinio sporto šaką.

Sporto renginio metu, sudarytos komandos dalyvavo rungtyse:

  • Krepšinio varžybos „2 prieš 2“.
  • Baudų metimo konkursas „Baudukas“.
  • Įgūdžių estafetė su krepšinio elementais.

Už dalyvavimą sporto renginyje „Krepšinio fiesta 2022“ visi dalyviai apdovanoti medaliais ir J. Nekrošiaus knyga „Sakmė apie oranžinę žvaigždę“. Šiaulių lopšeliui-darželiui įteikti padėkos raštas, sporto kalendorius, du krepšinio kamuoliai.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“