Meniu

ŠIAULIŲ MIESTO IKIMOKYKLINIŲ UGDYMO ĮSTAIGŲ KONCERTAS „VAIKYSTĖS SVAJONĖS“

Apie ką svajoja mūsų mažiausieji Šiauliečiai? Šią paslaptį turėjo galimybę atskleisti žiūrovai, į Šiaulių kultūros centrą susirinkę 2024 m. gegužės 31 d., kur vyko tradicinis Šiaulių miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų koncertas „Vaikystės svajonės“. Koncerto dalyvius ir žiūrovus pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, kuris pasidžiaugė, kad mūsų mieste vaikai nuo mažų dienų gali pradėti skleisti savo talentą, džiuginti atliekamais šokiais ir dainomis. Šių metų koncerte dalyvavo per 200 mažųjų šokėjų ir dainininkų iš penkiolikos ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Mūsų ugdymo įstaigą atstovavo 13 ugdytinių iš grupių „Voveriukai“, „Gudručiai“, „Smalsučiai“ bei ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jūratė Kaciucevičė ir socialinė pedagogė Severija Gudaitienė.  Visiems koncerto dalyviams dovanojo nuotaikingą muzikinį kūrinį „Stebuklingas puodas“ (m. ir ž. Lauros Remeikienės) .Didžiulė padėka mokytojos padėjėjai švietimo pagalbai Daivai Sidorenkienei  už sukurtą didžiulį „Stebuklingą puodą“, virėjų šauktus ir samčius.

Meninio ugdymo mokytoja Diana Polekienė.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems