Meniu

Šiaulių regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių liaudies dainų festivalis „Iš dainelių iš dainų vainiką Lietuvai pinu“

Šiaulių regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių liaudies dainų festivalis „Iš dainelių iš dainų vainiką Lietuvai pinu“.
Kovo 7 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio biblioteka aidėjo nuo vaikų juoko, klegesio ir dainų.
Čia vyko V-asis Šiaulių regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių liaudies dainų festivalis „Iš dainelių iš dainų vainiką Lietuvai pinu“, skirtas Lietuvos Valstybės ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti. Iš pačių gražiausių liaudies dainų vainiką Lietuvai pynė net 23 vaikų kolektyvai – daugiau nei 150 vaikų iš Šiaulių, Radviliškio, Joniškio, Kuršėnų, Telšių ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Lopšelio darželio ‘Voveraitė „atstovavo mišrus ansamblis „Mažieji voveriukai“. Tai „Gudručių grupės berniukai: Adas, Kajus, Benas, Arnas, Oskaras ir „Svirpliukų“ grupės mergaitės: Ugnė, Henrieta, Vilanda, Greta. Dainavo lietuvių liaudies dainą „Aukšti kalną“.
Meninio ugdymo mokytoja Diana.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems