SKANIAUSIOS KOŠĖS RINKIMAI

2021 m. gruodžio 6-10 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje „Voveraitė“ vyko STEAM veikla, skirta technologiniams vaikų tyrinėjimams, kūrybai. Susipažinę su įvairių technologinių procesų atlikimu, medžiagų reakcijų tyrinėjimu vaikai rinko skaniausią darželyje verdamą košę.
Visą savaitę vaikai ragavo įvairias košes (kvietinių kruopų, miežinių kruopų, ryžių, penkių grudų, manų kruopų bei grikių) ir rinko labiausiai jiems patinkančią. „Košių rinkimuose“ balsavimas vyko skirtingais būdais, vieni vaikai balsus skyrė iš kart po ragautos košės, kiti vaikai balsavo slapta. Atlikus balsavimą ir susumavus vaikų balsus skaniausios lopšelio-darželio „Voveraitė“ košės – ryžių ir grikių.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems