Meniu

„Spalvotoji pasakų akademija“

2022 m. balandžio 1 d. – balandžio 30 d. projekto „Seku, seku pasaką“ III-ojo etapo metu vaikai ugdėsi komunikavimo ir meninę kompetencijas. Vaikai ir mokytojos kūrė iliustracijas savo pasakų „karalienėms“, pasirinktomis meninėmis raiškos priemonėmis. Atrado įvairius pasakų knygos kūrimo – formos, dydžio, kirpimo, klijavimo, apipavidalinimo būdus.
Muzikinių veiklų metu klausė šiuolaikinių pasakų muzikinių interpretacijų, spėjo, iš kokių animuotų pasakų skamba muzika, šoko, dainavo karaoke.
2022-04-27 dieną vaikus grupėse aplankė „Pasakų fėja“ ir kartu su vaikais džiaugėsi sukurtomis pasakų knygomis, jas vartė ir padovanojo fėjai, „Pasakų fėja“ vaikus apdovanojo pasakų veikėjo anspaudais.
Vaikų kurtos knygos 2022 m. balandžio 27 d. – gegužės 11 d. bus eksponuojamos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, Lieporių filiale (Gvazdikų takas 8, Šiauliai).

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems