Meniu

SPORTO ŠVENTĖ „KLOUNO IŠDAIGOS“

     „Gudručių“ grupės vaikai kartu su ikimokyklinio ugdymo įstaigų „Gintarėlis“ ir „Bitė“ vaikais nuotoliniu būdu dalyvavo Šiaulių ikimokyklinio ugdymo įstaigų organizuojamoje metodinėje dienoje – šventėje „Klouno išdaigos“.

      Vaikams reikėjo prisistatyti kitų lopšelių darželių vaikams. Klausėsi jų prisistatymų. Su visais dalyviais vaikai darė mankštą “Klouno mankšta”.

      Dalyvavo įvairiausių estafečių rungtyse: nešė vienkartinius puodelius ant galvos, darė vienkartinių lėkštučių tiltelį, čiuožė sėdėdami ant vienkartinių lėkštučių, ėjo virvės takeliu, šoko su parašiutu. Užduotys vaikams patiko, laikas prabėgo greitai, įspūdžių liko daug.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems