Meniu

Sporto žaidynės „Sportas visiems. Mažųjų labirintas“

Š. m. kovo 9 d. mūsų darželio „Skruzdėliukai“ ir „Kodėlčiukai“ ugdytiniai kartu su savo auklėtojomis Vilma Dapkiene, Saule Skęsteniene ir logopede Inesa Sabaliauskiene dalyvavo sporto šventėje ,,Mažųjų labirintas“ Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo manieže. Šventės metu vaikai išbandė įvairias sporto šakas, t. y. jogą, lengvąją atletiką, krepšinį, futbolą, ledo ritulį, Taekwondo, orientacinį sportą, žolės riedulį, boksą ir gatvės šokius, o po to visų laukė prizai.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems