Meniu

STEAM iššūkis ,,Besmegenis“

Žiema, puikus metas kurti, fantazuoti, tyrinėti, atlikti bandymus. ,,Kodėlčiukai“ grupės vaikai, kartu su mokytoja Vilma Dapkiene, išsiaiškinę sniego savybes, kūrė savo besmegenį grupėje. Pradžioje, susipažino su mokytojos atneštomis medžiagomis, svarstė, komunikavo ir tarėsi, kas iš ko bus padaryta. Iššūkis vaikams buvo, kaip suklijuoti didelius rutulius, tad prireikė mokytojo pagalbos, iššūkiui įgyvendinti. Viso proceso metu, 3-4 m. amžiaus vaikai, įtvirtino spalvų pažinimą, geometrines figūras, bei skaičiavimą ir matavimą. Lauke statyti besmegeniai, vaikams suteikė galimybę stebėti, pastebėti, bei suprasti, nuo ko pradėti darbuotis.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems