Meniu

STEAM ,,Kas medžius nudažė“

,,Kodėlčiukai“ grupės mokytoja V. Dapkienė, kartu su ugdytiniais, atliko eksperimentą, kurio metu, norėjo išsiaiškinti, kaip galėtume, kuo ilgiau išlaikyti medžių lapus gražius.
  Gamtos pažinimas, be pasivaikščiojimo lauke, tiesiog neįmanomas. Todėl pasivaikščiojimas, po darželio teritoriją, vaikams visad smagus laikas. Tyrinėdami aplinką, visi kartu, nusprendėme išsiaiškinti, ką daryti, kad rudeniniai lapai, išliktų gražūs? Nutarėme, pabandyti – padengti juos vašku. Ugdytiniai pastebėjo, jog tokiu būdu, lapai žvilga, blizga, spalvos tapo dar ryškesnės.
 Kitą dieną ugdytiniai lygino vašku dengtus lapus, su natūraliai išdžiovintais. Pastebėjo, jog vašku dengti lapai išliko puikios formos ir ryškūs. Be vaško išdžiuvę lapai – besiraitantys, bedžiūstantys, besitraukiantys, belankstantys. Trečią eksperimento dieną, vaikai pastebėjo, jog lapai, šiek tiek pakeitę spalva, bet vis dar puikios formos.
 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems