Meniu

STEAM moliūgų žibintų paroda ,,Pelenės karieta“

2022 m. spalio 24 d. – lapkričio 4 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Voveraitė“ pedagogai subūrė tėvelius ir socialinius partnerius (Šiaulių lopšelis-darželis „Bangelė“, Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų Pėdas“) dalyvauti STEAM moliūgų žibintų parodoje „Pelenės karieta“. Šviesa – žmogui būtinas gyvybės šaltinis. Šviesa žmogų daro laimingesnį, gerina emocinę savijautą. Susibūrėme ir įrodėme, kad gyventi su šviesa – gera.  Dalyviai apšvietė ir papuošė savo įstaigas moliūgų žibintų spindesiu, surengė šventę sau, džiaugėsi apsupti šviesos paslapties. Kūrybinėse dirbtuvėse iš moliūgų buvo sukurtos pasakiško grožio netradicinės Helovyninės  karietos ir žibintai. Dėkojame įstaigų bendruomenėms už šviesą ir širdžių šilumą dovanojančius moliūgų žibintus. 

 

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems