Meniu

STEAM muzikinė veikla ,,MUZIKOS JŪRA“

2022 m. gruodžio mėn. kiemus užvertus gausiam sniegui ,,Voveriukai” grupės ugdytiniai su meninio ugdymo mokytoja Diana Polekiene ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jūrate Kaciuceviče muzikos pagalba prisiminė vasarą ir iškeliavo prie jūros. Vaikai klausėsi M. K. Čiurlionio simfoninės poemos ,,Jūra”. Muzika nukėlė prie jūros į smėlėtą pakrantę, priminė nateles, sąvokas ,,tyliai”, ,,garsiai”, ,,lėtai”, „greitai”. Veiklos metu vaikams teko ploti ritmą ir skaičiuoti nateles, išlankstyti ketvirtinę ir aštuntinę natas iš vielučių, sudėlioti iš ,,gintarėlių”, akmenukų, medinių lazdelių ant šviesos stalo. Smėlyje vaizdavo mažas ir dideles jūros bangas, formavo smėlio kopas. Daugiausia teigiamų emocijų suteikė ,,muzikos judėjimo”, natų piešimas ant smėlio. Veiklos metu ugdytiniai lavino meninius, matematinius ir smulkiosios motorikos gebėjimus.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“