Meniu

STEAM projektas ,,Mes nupiešim smuiko raktą“

Šiaulių lopšelio darželio ,,Voveraitė“ ugdytiniai su meninio ugdymo mokytoja Diana ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jūrate dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų meninių kūrybinių darbų projekte „Mes nupiešim smuiko raktą“. Projektas skirtas muzikos ir dailės sąsajų integracijai per patyriminį ugdymą pasitelkiant įvairias STEAM veiklas, interpretuojant smuiko raktą.

    Vaikai veiklos metu, skambant muzikai (V. A. Mocarto ,,Mažosios nakties muzikai“, P. Čaikovskio ,,Gėlių valsui“, I. Šeduikienės ,,Smuiko raktelis“) gamino druskos tešlą, ją dažė maistiniais dažais. Rankomis pajuto, kaip keičiasi tešlos konsistencija. Stebėjo, kaip tešla gražiai nusidažo vientisa spalva. Daugumai vaikų teko pirmą kartą išbandyti tešlos kočiojimą su kočėlu. Paruošus trijų spalvų tešlą, vaikai su metalinėmis formelėmis spaudė gėles ir jomis puošė smuiko raktą.

     Ši STEAM veikla ugdytiniams suteikė daug teigiamų emocijų, lavėjo smulkioji motorika ir patyriminis ugdymas.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems