Meniu

STEAM projektas ,,Muilo burbulų šėlsmas“

Ankstyvojo amžiaus grupės ,,Pabiručiai“ ugdytiniai gegužės mėnesį vykdė STEAM projektą ,,Muilo burbulų šėlsmas“. Muilo burbulų skystį, išpilstytą į daug indelių, vaikai guašu nuspalvino įvairiomis spalvomis ir tada šiaudeliais pūtė spalvotus burbulus, kurie sprogdami nuspalvino ne tik popieriaus lapą, bet ir veidukus bei rankytes. Veiklos lauke metu, visi ugdytiniai atsinešė įvairių rūšių muilo burbulų ir mokėsi patys pūsti didelius ir mažus burbulus. Daug džiaugsmo visiems suteikė burbulų pūtimo aparatas, kuris dideliais kiekiais leido burbulus, o vaikai juos gaudė ir sprogdino.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems