Meniu

STEAM ugdymas. „Archeologija. Sniegeli, ką slepi?”

Paskutiniąją sausio savaitę logopedo kabinete vyko STEAM ugdymo ,,Maži voveriukų atradimai” bandymų ir atradimų pratybos. Vyko archeologiniai tyrinėjimai „Sniegeli, ką slepi?” su šviesos stalu ir sniegu. Vaikai, teptukų šepetėlių pagalba, ieškojo archeologinių radinių – spalvotų raidžių ir žmogeliukų. Vaikai sužinojo, kad spalvoti radiniai „nuspalvina” sniegą. Susipažino su sąvoka archeologija. Lavino smulkiosios motorikos ir higienos įgūdžius prausiant ir šluostant raides. Iš rastų raidžių dėliojo žodžius ir kūrė sakinius.  Žmogeliukus rūšiavo pagal spalvas ir juos jungė į draugystės šeimą. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“