Meniu

STEAM veika „Pupos“

2023 m. balandžio-gegužės mėnesiais vaikai, mokytojos grupėse kalbinės raiškos projekto „Seku seku ukrainiečių liaudies pasaką metu“ pagal pasaką „Pupa“ daigino ir pasėjo pupas. Kol pupos leido daigus vaikai svarstė ko reikia, kad jos užaugtų iki „dangaus“. Išsiaiškinę, kad pupos šilumą mėgstantys ir daug šviesos reikalaujantys augalai, vaikai sudygusias pupas pasėjo ir laikė grupėse ant palangių gausiai laistydami. Sulaukę pirmųjų daigų vaikai džiaugėsi, kad pupos stiebsis ir augs. Stebėjo jas kasdien, matavo ir lygino, kiek pupos paauga.  Atšilus orams, pradžiūvus dirvai vaikai, mokytojos pupas persodino į augalų auginimo erdvės lysves lopšelio-darželio kieme. Visi su nekantrumu laukia sužydėjusių pupų, jų vaisių. Kasdien išėję į lauką, apžiūri savo pupas, pamatuoja, palaisto.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems