STEAM veikla. „Advento puodelis arbatos“

   ,,Voveriukų“ grupės vaikai  Advento  laikotarpį pasitiko nusiteikę pasimokyti, kaip sveikai ir gražiai sutikti artėjančias šventes. Ugdytiniai susipažino su gražaus elgesio prie stalo ir serviravimo taisyklėmis, gamino stalo servetėles, puošė vienkartines lėkšteles. Teko susipažinti ir su vaistiniais augalais, jų gydomosiomis savybėmis. Vaikai apžiūrėjo augalų nuotraukas, dėliojo pavadinimus. Pirmąją  Advento  savaitę užbaigėme gražiai savo rankų darbeliais pasipuošę stalą, užsidegę pirmąją Advento vainiko žvakelę ir degustuodami čiobrelių, ramunėlių arbatas, ragaudami Kalėdaičius.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems