Meniu

STEAM VEIKLA ,,AKMENUKŲ MATEMATIKA IR MENAS“

        Jau už lango vasarėlė, saulutė šviečia ir į kiemelį kviečia, ir toliau  mokytis žaidžiant, veikiant yra daug smagiau ir įdomiau. Lopšelio-darželio ,,Voveraitė“ ugdytiniai tokią vieną vasaros dieną nutarė išbandyti akmenukų meną ir matematiką.

        Mažesnieji ,,Kodėlčiukai“, ,,Gudručiai“ grupių vaikai akmenėlių pagalba kūrė ,,grožį“. Vaikai iš įvairaus dydžio akmenukų dėliojo vasarinių gėlių žiedus, pienės pūką, pėdutes, saulutę, pyragą, laivelį, medį, namelį, robotą, „monstrą“.

       Vyresnieji ,,Voveriukai“ ir ,,Smalsučiai“ grupių vaikai atliko matematines užduotis. Veiklos metu  pasidalino į keturias komandas ir išsitraukė ,,burtus“ (po geometrinę figūrą). Prisiminė matematines sąvokas, vienaženklius ir dviženklius skaičius, geometrines formas ir iš grupėje esančių daiktų dėliojo ,,apskritimą“, ,,kvadratą“, ,,stačiakampį“, ,,trikampį“. Vieni pasirinko konstruktoriaus detales, o kiti spalvotus pieštukus. Geometrinių formų įtvirtinimui iš grupės veikla persikėlė į lauką. Tos pačios vaikų komandos iš akmenukų kūrė geometrines figūras, skaičiavo jų kampus, kiek akmenukų prireikė užpildyti figūroms. Sunkiau sekėsi išgauti trikampio formą.

        Ši STEAM veikla paskatino vaikus ir toliau ieškoti įdomių akmenukų, šakelių lopšelio-darželio kieme, o vyresnieji vaikai ieškojo geometrinių formų vaizdinių aplinkoje, juos pavadino, skaičiavo (langas, inkilas, šaligatvio plytelės ir t.t.).

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“