Meniu

STEAM veikla ,,Balutė delne“ 

  Tęsdami bandymus, eksperimentus su vandeniu, oru, pamėgę stebėti gamtos reiškinius ,,Pelėdžiukai“ nepabūgo vasaros lietingo oro ir vieną rugpjūčio dieną išskubėjo į kiemą gaudyti lietaus.

Žaidėme žaidimą ,,Balutė delne“ – kas surinks kuo daugiau lietaus lašelių ir sukurs rieškutėse kuo gilesnę balutę. Skaičiavome krentančius nuo pavėsinės stogo lašelius, stebėjome kur link plaukia vėjo genami debesys, kokios jie spalvos. Žaidėme „Tylos žaidimą“ – pasiklausyk lietaus lašų kapsėjimo ir pasakyk, ar lašiukai dideli, ar mažyčiai.
Aprimus lietui Evija, Goda ir Inesa mokytojos telefonu fotografavo lašelius ant žolynų kieme.
  Grupėje atlikome eksperimentą „Vandens filtras“. Jam panaudojome plastikinį butelį, smėlį, dirvožemį, žvyrą, vatą, marlę, vandenį. Eksperimentas padėjo suprasti, kad labai svarbu vartoti švarų vandenį, kad jis iki patenkant ant mūsų stalo daug kartų išvalomas panaudojant įvairius filtrus. Vanduo gyvybiškai reikalingas kiekvienam gyviui, todėl labai svarbu jį tausoti ir branginti.
   Nebaisus ir šiltas vasaros lietutis.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems