STEAM veikla. „Bandymai su druska“

2020m. spalio 13d. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai kartu su mokytoja Reda atliko bandymus su druska. Pirmiausia vaikai susipažino su druska. Jie ją lietė, ragavo, apibūdino jos išvaizdą ir skonį. 

Pirmą bandymą atliko su druska ir kiaušiniu. Vaikai išsiaiškino, kad gėlame vandenyje kiaušinis skęstą (o ir  kiti daiktai taip pat), o sūriame plūduriuoja. Atlikus bandymą rezultatą pavaizdavo darbo lape.

Sekantis bandymas buvo „Spalvoti rutuliukai“. Su maistiniais dažais nudažė vandenį ir įpylė aliejų. Vaikai stebėjo kaip aliejus lieka virš vandens, nes vanduo sunkesnis. Tada bėrė druską, ir į paviršių ėmė kilti burbulai. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems